Ogłoszenie

Uwaga forum zostało przeniesione na nowy hosting i domenę. Oto adres www.iforumowicze.xn.pl

#1 2012-03-03 17:19:03

Boss

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 14
Punktów :   

Last Chaos

co sadzicie o tej grze, gra ktos ^^ ?

Offline

 

#2 2012-03-04 19:22:52

 Idea

Administrator

39747311
Call me!
Skąd: Soczówki
Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 80
Punktów :   
WWW

Re: Last Chaos

Grałem gra fajna ale w recenzji ją niezbyt dobrze podsumowano :

   

Fabuła… czy jakaś istnieje? Jeśli tak to bardzo kiepska (ale cóż się dziwić skoro jest to tytuł nastawiony głównie na tak zwane PvP, czyli wojny pomiędzy graczami). Oczywiście może ktoś pomyśleć, że się zawziąłem na tą grę, ale tłumaczenie typu, „w grach MMO fabuła nie odgrywa pierwszych skrzypiec” czy „tu nie chodzi o fabułę” nie jest wytłumaczeniem. Weźmy wszystkie trzy wcześniej wypisane przeze mnie gry – każda gra ma skomplikowaną, wielowątkową linię fabularną – nawet Lineage II, który chcąc nie chcąc jest grą-bliźniakiem w stosunku do tytułu firmy Aeria Games. Ot, mamy tu bohatera, który z niewyjaśnionych bliżej przyczyn pojawia się w nieznanym nam miejscu w nieznanej nam świątyni (autorzy gry nie chcieli nam tego niestety zdradzić). Mamy tu również wielką wojną z orkami, ogrami i innymi bestiami, w której oczywiście nasza postać, nieważne jaką by była łamagą, odegra kluczową rolę. Niby standard, ale czegoś mi tu brakuje.

Również zadania poboczne są na poziomie przedszkolaka. Owszem, w każdej grze na początku mamy do czynienia z zadaniami polegającymi na zabiciu danych potworków czy na przyniesieniu kilka przedmiotów wypadających z potworków, ale ile można? W wielu tytułach programiści schodzili po pewnym czasie na dobrą stronę i mieliśmy do czynienia z naprawdę skomplikowanymi zadaniami. Tu natomiast mam dziwne przeczucie, że ten patent twórcom się spodobał i absolutnie nie chcieli z niego zrezygnować.

Offline

 

#3 2012-03-05 09:39:18

Boss

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 14
Punktów :   

Re: Last Chaos

aa tam recenzja.. zawsze dopatruja sie czegos, na co nikt nie patrzy..
mnie gra wciagla.. dodali teraz duzo nowosci, bardzo fajnie sie gra na WASD
wole grac w to niz np. w taka gre dla dzieci jak Metin2

Offline

 


#punwrap {width: 50px !important;}

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl